Любые идеи по развитию MyChat. Запросы на новые функции, предложения по улучшению уже работающих сервисов. Если вы знаете, что нужно добавить в MyChat — welcome!
Аватара пользователя
lostfeartoday
Побажання вдосконалення додатку "Оповіщення", наприклад додавання туди відстрочку (по часу та даті) на відсилання "Оповіщення." (таке собі нагадування) :)
Аватара пользователя
lostfeartoday
А також не дуже зручно, користуватися "Оповіщенням". Кожен раз вибирати користувачів з списку, для якоїсь розсилки. Можливо, можна було б реалізувати (з правої сторони ), щоб з списку вибираєш перелік людей "з нажатою кнопкою Ctrl" а потім на останній викликаешь контекстне меню, та створюєш "оповіщення".
І можливо, щоб кожен раз не створювати нове оповіщення на основі старого списку, відправити нове.
А також в "оповіщенні" чомусь, не працюють посилання.
Так там є така функція (з лівої сторони інтерфейсу), як "мульти-каст повідомлення", але виділення працює в межах одного відділу при наведені на людину з другого відділу, виділення зникає.
(Я розумію, що для частого розсилання інформацію можна використовувати канал конференцію з додаванням цих людей, але не хочеться плодити канали конференції та іноді це разове розсилання).
Аватара пользователя
Алексей Пикуров
Доброго дня. Робити "відстрочку" — слушна пропозиція, додаю в to-do list.

А з приводу custom-списків користувачів з правого боку — то ви й зараз можете їх робити та користуватися ними. Приміром, вибрали декілька чоловік, потім клацнули ПКМ на списку праворуч, вибрали з контекстного меню "Зберегти список", задали назву.

Користуйтеся надалі цими списками, коли треба. Вони будуть показуватися ось тут:

broadcast-templates.png
broadcast-templates.png (9.58 КБ) Просмотров: 180

Клік на посиланнях я перевірю.